Dálkový dohled, ovládání a parametrizace elektrického ohřevu tramvajových výhybek

Dálkový dohled, ovládání a parametrizace elektrického ohřevu tramvajových výhybek

Software je určen zejména pro komplexní dispečerský a servisní dohled stavu tramvajových výhybek. Skládá se z aplikace běžící na serveru zákazníka a klientských aplikací běžících na určených počítačích dispečerů a servisních pracovníků. Veškerá data i software jsou provozována uvnitř intranetové sítě zákazníka a ten má nad nimi plnou kontrolu včetně řešení podnikového zabezpečení komunikace a dat.

Dispečer i servisní pracovníci mají okamžitý přehled o stavu ohřevu výhybek a jsou varováni, pokud dojde k poruše některé z topných tyčí nebo k poruše napájení. K dispozici je i náhled na aktuální teplotu vzduchu v dané lokalitě a volitelně i informace ze srážkového snímače.

Elektrický ohřev lze dálkově kompletně ovládat a může být rozdělen do skupin podle důležitosti způsobu použití, např. na elektricky řízené a neřízené sjízdné výhybky.

Dálkový dohled elektrického ohřevu zajišťuje i automatické dočasné hromadné blokování ohřevu při riziku překročení energetického čtvrthodinového maxima. Součástí je podrobná historie událostí, pomocí které lze sledovat funkci ohřevu v dlouhodobém časovém horizontu

Galerie:

Zpět do sekce software

PRODIN a.s.
pobočka Ostrava

Spisová značka: B 2532 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

enteria a.s. Pardubice

  • Vedení holdingu - Jiráskova 169, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
  • www.enteria.cz
  • IČO: 27537790, DIČ: CZ27537790

Spisová značka: B 2770 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Hroší stavby Morava a.s.
Olomouc

  • Výroba, servis - Průmyslová 955/4, 779 00, Olomouc – Holice
  • www.hrosistavby.cz
  • IČO: 28597460, DIČ: CZ28597460

Spisová značka: B 10124 vedená u Krajského soudu v Ostravě